Laddar
Spara
Artnr: 135DEHX8700DAB
0 0

Pioneer DEH-X8700DAB

Erbjudandet gäller t.o.m:
3145 kr
 
Lagerstatus
Beräknad åter i lager
Fri frakt över 1000kr*
*ej hem/pall-leverans
Fri Support ingår alltid
Snabba leveranser
Kort, Klarna och Swish

Beskrivning

Med bilstereon DEH-X870DAB, DAB radio är du verkligen uppkopplad. Den ger dig direktkontroll av din iPod, iPhone och Android-telefon för uppspelning av musik och mycket mer. Du kan också ansluta en mängd olika digitala källor i Aux-ingången eller USB-porten bak.

Dessutom kan du använda DEH-X8700DAB för att spela musik från CD-skivor, streama trådlöst med Bluetooth och lyssna på DAB+ digitalradio. Oavsett vad du lyssnar på levererar bilstereons inbyggda förstärkare med 4 x 50 W MOSFET-effekt ett kristallklart ljud.

För ännu mera kraft kan du ansluta ett extra slutsteg eller en subwoofer till de 3 RCA-lågnivåutgångarna.

- DAB+ radio
- Bluetooth
- Siri Eyes Free
Hitta mer produkter från Pioneer

Specifikationer

Tillverkare: Pioneer
Modell: DEH-X8700DAB
Förstärkareffekt: 4x50Watt MOSFET
CD spelare: Ja
Bluetooth: Ja, Handsfree och musik stream (Mic ingår)
Lågnivåutgångar: 3 par på 4Volt
USB ingång: På baksidan, 1.5m kabel ingår
AUX ingång: På baksidan
Inbyggda delningsfilter: Hög och Lågpassfilter
Belysningsfärg: Valbar belysningsfärg
Övrigt: DAB+ tuner

Manualer & dokument

Omdöme

0 0 (0)
Betyg
Nedan kan du betygsätta på en skala från 0-5. Om du vill kan du även skriva en kommentar till det betyg du har valt att ge artikeln.
Ditt namn kommer att visas som avsändare.

Den här produkten har inga recensioner.

Visa mer Visa mindre

Paket med Pioneer DEH-X8700DAB

RÄTT LJUD TILL RÄTT BIL!

Vi har modellanpassade lösningar till mängder av bilar och bilmodeller. Hitta det rätta ljudet till just din bil!

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning:

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.