Artnr: 140SPCR100DU
0 0
Alpine SPC-R100-DU, modellanpassade högtalare till Fiat Ducato 3
Ge din Fiat Ducato en välförtjänt uppgradering med Alpines modellanpassade ljudsystem!
Erbjudandet gäller t.o.m:
Lagerstatus
Leverans:
Beräknad åter i lager
Fri frakt över 1000kr*
*ej hem/pall-leverans
Fri Support ingår alltid
Snabba leveranser
Kort, Klarna och Swish
Beskrivning
  • 12cm fullregister-högtalare
  • Inverterad kon för extremt slimmad design
  • Utmärkt 360°-spridning
  • Modellanpassad med enkel installation i Fiat Ducato 3, Citroen Jumper 2 och Peugeot Boxer 2
  • 45W RMS / 180W MAX
  • Frekvensomfång: 100Hz - 20kHz
  • 4 Ohm impedans
Innovativ design
Enkel installation
Specifikationer:
Effekttålighet (RMS): 45W
Effekttålighet (MAX): 180W
Frekvensomfång: 100Hz - 20kHz
Impedans: 4 ohm