Laddar
Spara
Artnr: 240216340
0 0

Brodit Tillbehör, Zebra ET40 10/ET45 10

Nyckel-lås modul, 2 nycklar ingår, för Module Upgrade hållare. Passar enheter med Rugged Boot / Exoskeleton, Zebra original expansion back.
Erbjudandet gäller t.o.m:
748 kr
 
Lagerstatus
Leverans:
Beräknad åter i lager
Fri frakt över 1000kr*
*ej hem/pall-leverans
Fri Support ingår alltid
Snabba leveranser
Kort, Klarna och Swish

Beskrivning

Brodit 216340 - Tillbehör. Nyckel-lås modul, 2 nycklar ingår, för Module Upgrade hållare. Passar enheter med Rugged Boot / Exoskeleton, Zebra original expansion back.

  • Brodit Tillbehör
  • Zebra ET40 10
  • Zebra ET45 10



Lås-block med nyckel. Produkten är kompatibel med Module Upgrade hållare, det innebär att det går att uppgradera en sådan hållare för att få en nyckel-lås-funktion om så önskas.

Passar endast ET4x-serien 10".


Brodit ProClip
Brodits tvådelade monteringslösning ger dig en installation som passar dina behov perfekt. Den ena delen är en enhetshållare, anpassad för just din mobiltelefon, surfplatta eller annan handhållen enhet. Tillsammans med denna används en ProClip - ett monteringsfäste designat specifikt för din bilmodell. ProClip installeras helt utan skruvar och utan att skada bilens interiör. Flexibelt, stabilt och säkert. Enklare blir det inte!


Passar till
Zebra ET40 10
Zebra ET45 10

Hitta mer produkter från Brodit

Specifikationer

Märke: Zebra
Modell: ET40 10 , ET45 10
Typ: Tillbehör

Manualer & dokument

Omdöme

0 0 (0)
Betyg
Nedan kan du betygsätta på en skala från 0-5. Om du vill kan du även skriva en kommentar till det betyg du har valt att ge artikeln.
Ditt namn kommer att visas som avsändare.

Den här produkten har inga recensioner.

Visa mer Visa mindre

Paket med Brodit Tillbehör, Zebra ET40 10/ET45 10

RÄTT LJUD TILL RÄTT BIL!

Vi har modellanpassade lösningar till mängder av bilar och bilmodeller. Hitta det rätta ljudet till just din bil!

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning:

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.